TYM RAZEM SPODNIE / THIS TIME TROUSERS

Nie, nie, nie! Nie myślcie sobie, że szyję tylko sukienki:) Otóż zdarza mi się czasami uszyć też coś innego… Tym razem chciałabym Wam pokazać spodnie, które uszyłam wiosną. Są to w zasadzie pierwsze spodnie, które uszyłam (wcześniej zdarzało mi się szyć tylko spodnie dresowe).

20160913_145612

W tamtym czasie w sklepach było mnóstwo spodni w kwiaty i we wzory. Ponieważ widziałam w Stoff og Stil fajną bawełnianą satynę w kwiaty, postanowiłam, że ją kupię i uszyję sobie spodnie sama. Nie musiałam długo myśleć nad wykrojem, gdyż akurat miałam pod ręką Burdę 2/2016, a w niej wykrój nr 114 🙂 Świetny, idealny! Wysoki stan i długość do kostki wpasowały się idealnie do panujących trendów. Samo szycie nie było skomplikowane i poszło mi dość szybko i bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego:) A Wam jak się podoba?

Spodnie zestawiłam z bluzką H&M, sandałkami Lasocki i torebką Gina Tricot, zdjęcia zostały wykonane w miejscowości Sandnes:

20160728_194335 20160728_194525-1

20160728_194826 20160728_195030

English

No, no, no! Don’t think I sew only dresses! It happens sometimes that I sew different clothes… This time I would like to show you trousers that I made in spring. This are my first ones (before I was sewing only joggers).

At that time, there were plenty of pants with flowers and prints in shops. Because I saw in Stoff og Stil nice cotton satin with flowers prints, I decided to buy it and sew my trousers by myself. I didn’t have to think about the pattern, because I had on my hand Burda 2/2016, and pattern No. 114 🙂 Great, perfect! High waist and ankle length perfectly fitted into the trends. Sewing was not complicated and it went fairly quickly and without any problems. I’m very pleased with the end result 🙂 And how do you like it?

At pictures above I wear my trousers with blouse H&M, sandals Lasocki and bag Gina Tricot. Photos were taken in Sandnes.

7 Replies to “TYM RAZEM SPODNIE / THIS TIME TROUSERS”

  1. Świetne te spodnie! Mimo, że wzorki to nie mój klimat to jednak wykrój bardzo dobrze się prezentuje. Podziwiałam Twoje uszytki na Burda.pl i Instagramie, fajnie że blog również sie pojawił. I ta Norwegia w tle <3 Byłam i zakochałam się w tym kraju, z przyjemnością więc będę tutaj zaglądać by podziwiać nie tylko dobre projekty ale i wspaniałe krajobrazy 🙂 pozdrawiam

    1. Dziękuję za miłe słowa i komentarz:) Początki z blogiem są ciężkie, ale mam nadzieję, że się w końcu rozkręci. Oczywiście będzie dużo więcej norweskiego tła… 😀 Pozdrawiam:)

  2. Fajne spodnie Sylwuś:) tylko zdjęcie mogłaś wstawić z tymi rybkami co wtedy złowiła ta przemiła Pani 😀 a i czekam na wiadomość, że wygrałaś konkurs:P

    1. Dzięki Asia! Mało zdjęć mi zostało z tamtego dnia, całe szczęście, że chociaż tych kilka się uchowało:D

  3. Bardzo fajne spodnie! 🙂

  4. Świetny kroj 🙂 na prawdę, podziwiam Panią za wyczucie stylu !

    1. Cieszy mnie to bardzo!:) Niedługo na blogu pojawią się następne spodnie z kwiatowym motywem, więc zapraszam do śledzenia:)

Dodaj komentarz